2021

Pogoda w Przemyślu >>> 

 

 

2021-01-10

 

         

        

Pragnę poinformować, że pomimo epidemii koronawirusa, aktywność turystyczna wśród członków naszego Klubu nie słabnie.
Koleżanka Krystyna Pomykacz zdobyła brązową, srebrną i złotą odznakę za przejście całego szlaku niebieskiego na trasie Rzeszów - Grybów (ok 450km).
Uroczystego wręczenia ( wraz z gratulacjami) dokonano w dniu 27 grudnia 2020r pod wzgórzem Wapielnica (394m) tj. w miejscu przez które przebiega szlak niebieski. Dodatkowo kol. Krysia otrzymała odznakę jubileuszową "70 lat poznajemy Polskę z PTTK". W roku bieżącym, bodajże jako pierwsza turystka z Przemyśla, zdobyła Koronę Beskidu Niskiego" ( 18 najwyższych gór tego regionu). Nadmienić trzeba, ze posiadaczem tych odznak jest również kol. Zbigniew Bilo.
W 2020r. nasza koleżanka Dorota Pansewicz zdobyła komplet 15 bieszczadzkich szczytów, zdobywając tym samym Koronę Bieszczadów. Ponadto w trakcie weryfikacji znajdują się jej książeczki poświadczające uprawnienia do zdobycia odznaki GOT - popularnej i małej brązowej oraz OTP - popularnej i małej brązowej.
Kolega Maciej Piotrowicz również może pochwalić się niemałym osiągnięciem. W 2020r. zdobył Koronę Polskich Beskidów zdobywając wymagane 9 szczytów w różnych pasmach górskich Beskidów.
Koleżankom i kolegom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne osiągnięcia klubowiczów, aby móc je zaprezentować na forum klubu i tym samym zachęcić innych do podążania ich śladem.
AU